finalveodultoreni

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanlarında Yenilikçi ve Kolay Çözüm Önerileri Yarışması Final ve Ödül Töreni 16-17 Mayıs 2016 Tarihlerinde Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından UNDP teknik desteğiyle yürütülmekte olan “GAP Bölgesi’nde Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında düzenlenen “Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanlarında Yenilikçi ve Kolay Çözüm Önerileri Yarışması” Final ve Ödül Töreni 16-17 Mayıs 2016 Tarihlerinde Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek. Programa ünlü oyuncu Mert Fırat da jüri üyesi olarak katılacak.

Jüri Üyeleri:

  • Prof. Dr. Bülent Yeşilata (Jüri Başkanı)

  • Dr. Nusret Mutlu (Genel Koordinatör /GAP BKİ)

  • Mert Fırat (Oyuncu)

  • Dr. Kemal Gani Bayraktar (GÜNDER Yön. Kurulu Başkanı)

  • Dr. Muhyettin Sirer (GAP YEEV Proje Koordinatörü)

etkinlikprogrami

[ws_table id=”9″]

Yarismacilaricin

  • Jüri değerlendirmesi poster başında gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede poster başında jüriye kısa bir sunum yapmanız beklenmektedir.

  • Jüri değerlendirilmesi sonucunda başarılı bulunan projeler ödül töreninde 3 dakikalık sözlü sunum yapacaklardır.

  • Şanlıurfa il merkezi dışından katılacak olan yarışmacıların (sadece proje sahibi öğrenciler ve danışmanlar) 16 Mayıs için otel konaklamaları, öğle ve akşam yemekleri GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından sağlanacaktır. Bu çerçevede konaklama talepleriniz  için isim listelerinizi bizlere 13 Mayıs 2016 tarihine kadar iletiniz.

  • Ulaşım masraflarınız da yine  GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından sağlanacaktır. Bu çerçevede geliş biletlerinizi destek masasında ibraz ederek geliş ve dönüş ücretlerinizi destek masamızdan temin edebilirsiniz.

 

adresveulasim

Final ve Ödül Töreni Nerede Yapılacak?

Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanlarında Yenilikçi ve Kolay Çözüm Önerileri Yarışması Final ve Ödül Töreni 16-17 Mayıs 2016 Tarihlerinde Şanlıurfa’da GAP Tarımsal Araştırmalar Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Yandaki Haritadan GAPTAEM'a Ulaşabilirsiniz. Adres: İmam Bakır,667. Sk. No:9,63040 Şanlıurfa Merkez Not: Otogarda inecek olan yarışmacılar, otogar karşısındaki duraktan 74 numaralı hatta binip OSM Hastanesi kavşağında inerek 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan GAP TAEM'e gelebilirler.