gapgreenprojeyarismasi

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından UNDP teknik desteğiyle yürütülmekte olan “GAP Bölgesi’nde Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Arttırılması Projesi” kapsamında düzenlenen “Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm ve Yenilikçilik Proje Yarışması”nda ön değerlendirme aşamasından başarılı olarak geçenler aşağıdaki listededir.

Ön değerlendirme aşamasından başarılı olarak geçenler, poster hazırlamak zorundadır. Posterinizi formata uygun olarak hazırlayıp en geç 09 Mayıs 2016 tarihi saat 17:00’a kadar info@gapgreen.org adresine e-posta ile gönderiniz. Bundan sonra izlenecek yol ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Önemli tarihler:
Posterlerin e-mail ile gönderilmesi için son tarih: 09 Mayıs 2016 / saat 17:00

Proje Sergisi ve Final Yarışması: 16-17 Mayıs 2016 / Şanlıurfa. 

Detaylı program ve yer bilgisi, proje sahiplerine sergi ve final yarışması öncesinde ayrıca bildirilecektir. Yarışma kapsamındaki konaklama masrafları projemiz tarafından karşılanacaktır. Proje sahibi öğrenciler yarışma jürisine beşer dakikalık sözlü sunum yapacak, jüri değerlendirmesi sonucu dereceye girenler belirlenecektir.

Birinci Seçilecek Projeler
 için Düzenlenecek Yurtdışı Saha Ziyareti: 20-25 Haziran 2016

İkinci Seçilecek Projeler için Düzenlenecek Yurtiçi Saha Ziyareti: Eylül 2016 (Kesin tarihler daha sonra duyurulacaktır)

Poster hazırlarken dikkat edilecek hususlar:
1. Projenizin yenilenebilir enerji ve/veya enerji verimliliği alanlarıyla ilgisini vurgulayınız.
2. Projenizin amaç, faaliyet ve sonuçlarını çarpıcı bir şekilde açıklayınız.
3. Projenizin gerçekleştirilmesine yönelik iş planı ve yapım aşamalarını çarpıcı bir şekilde açıklayınız.
4. Posterinize çizim ve fotoğraflar ekleyiniz, çizimlerinizi ve fotoğraflarınızı mail olarak ekte göndermeyi unutmayınız.
5. Posterinizi 70*100 cm boyutlarında ve dikey formatta hazırlayınız. Posterinizde GAP İdaresi, YEEV Projesi ve UNDP logolarına yer veriniz  (Örnek poster formatı aşağıdaki linkte yer almaktadır, projenize uygun biçimde değiştirilebilir ve renklendirilebilir).
6. Proje sergisine gelirken posterinizin çıktısını getirmeyi unutmayınız.

finalekalanlar

[ws_table id=”8″]