gapgreenprojeyarismasi
Başkanlığımız tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliği içerisinde “Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Artırılması” Projesi yürütülmektedir.

Bu projenin alt faaliyetlerinden biri olan “Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Alanında Kolay Çözüm Projeleri” başlıklı proje yarışması GAP Bölgesi’nde yer alan Lise ve Meslek Yüksek Okullarına yönelik olarak düzenlenecektir.

Ön değerlendirme sonucunda sergilenmesi uygun görülen projeler Şanlıurfa’da yapılacak sergiye davet edilecektir. Sergiye davet edilen projeler arasından birinci seçilen ekip/ekipler yurtdışı, ikinci seçilen ekip/ekipler yurtiçi saha ziyareti ile ödüllendirilecektir.

21 Nisan tarihine kadar başvuru süresi uzatılmıştır.
Önemli Tarihler:
Online Başvuru: 08 Şubat 2016 – 21 Nisan 2016
Kurul Değerlendirmeleri: 21 Nisan 2016 – 27 Nisan 2016
Proje Sergisi: 12 Mayıs 2016

Başvurunuz tamamlandıktan sonra sistem tarafından size başvuru dokümanı mail olarak atılacaktır. Bu dokümanı çıktı alarak fotoğrafınızı yapıştırın, imzalatın ve süresi içerisinde başvuru rehberinde belirtilen adrese gönderin.

Başvuru rehberi için tıklayınız
Başvuru sistemine erişim için tıklayınız.

Başvurunuz tamamlandıktan sonra, başvurunun son haftası(10-15 Nisan arası) sistem tarafından size başvuru dokümanı mail atılacaktır. Bu dokümanı çıktı alarak fotoğraf yapıştırın, imzalatın, ve süresi içerisinde başvuru rehberinde belirtilen adrese gönderin.

Sorularınız için: ydagtekin@gap.gov.tr adresine mail atınız

Not:  Proje başvurusu için google hesabı ile form doldurmak zorunludur. Eğer Formdaki bilgilerinizi güncellemek isterseniz google hesabınızla istediğiniz zaman giriş yapıp formunuzu güncelleyebilirsiniz.
Google hesabı nasıl açılır öğrenmek için aşağıda videoda ki adımları izleyebilirsiniz.