Eğitim Adı: Güvenli Yeşil Bina Tasarım ve Projelendirme Eğitimi

Düzenleyen Kurum: GAP Bölge Kalkınma İdaresi (GAP BKİ)

Eğitim Kurumu: GAP Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Merkezi (GAP YENEV), GAP Tasarım ve İnovasyon Merkezi

Eğitim Tarihi: 15-17 Nisan 2015

Eğitim Yeri: Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Osmanbey Kampüsü, Şanlıurfa

Konaklama Yeri: Harran Üniversitesi Sosyal Tesisleri, Osmanbey Kampüsü, Şanlıurfa

İrtibat Kişileri:

 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından  yürütülen “Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Arttırılması Projesi” çerçevesindeki Kurumsal Kapasite Geliştirme Eylem Planı kapsamında “Yeşil Bina Tasarım ve Projelendirme Eğitimi”, 15-17 Nisan 2015 tarihlerinde, GAP Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Merkezi (GAP YENEV) ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

 

Makine, Elektrik-Elektronik ve İnşaat Mühendisleri ve Mimarlara yönelik hazırlanan eğitim içeriğiyle; kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta olan teknik personellerin Yeşil Bina konsepti altında çevre dostu teknolojiler, yenilenebilir enerji, enerji verimli yapılaşma, sürdürülebilir mimari ve ilgili süreçlerin ulusal ve uluslararası sertifikasyonları konularında yetkinliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

 

Eğitime katılacak olan kamu çalışanlarının 3 günlük konaklamaları, sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve eğitimin ikinci günü düzenlenecek olan akşam yemeği tarafımızca karşılanacak olup, ulaşım masrafları karşılanmayacaktır. Eğitim kontenjanı sınırlı olup, eğitime katılmak isteyen kamu çalışanlarının “http://gapyenev.harran.edu.tr/basvuru.html” linkinde yer alan başvuru formunu 08.04.2015 tarihi mesai birtimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

NOT: Şanlıurfa ili dışından katılacak misafirlerimiz için, eğitim günlerinde saat 18.00’de gidiş, saat 22.00’de dönüş olmak üzere şehir merkezine ulaşım sağlanacaktır.

Eğitimin detaylı programı ektedir görüntülemek için tıklayınız.